Péče o pokožku

Milé klientky,

péče o pokožku má několik aspektů, které dohromady tvoří ucelený efekt. Profesionální ošetření je komplexní, tím chci říct, že přípravky které mám k dispozici (Alissa Beauté,Diego dalla palma), jsou vytvořeny tak, aby vyhověly každému typu pleti a i náročnosti a potřebám klientek. Musím zde zdůraznit i účinnost kosmetické masáže, ta má v ošetření nezastupitelné místo, pokožka po ní "ožívá " pod rukama, je tonizovaná, rozjasněná, zpevňují se kontury a vyhlazují vrásky. Díky mnoha nervovým zakončením v obličejové části má tato masáž silný relaxační účinek na celé tělo.

V dnešní době jsou k dispozici i různá přístrojová ošetření, která zefektivňují celkovou péči o pokožku. Já používám přístrojovou mikrojehličkovou mezoterapii, frakční radiofrekvenci, ultrazvukové ošetření a světelnou terapii.

 

 Kosmetika-lehatko-s-maskouTen-7-ultrazvuk-anoMasaz-dekolt

Naše služby

Kontaktujte nás

Studio H

Rejskova 3081/30

79601 Prostějov

E hondrejova@seznam.cz

T +420 602 954 806

Napište nám

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel pět a sedmnáct 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (Informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).

Facebook