Co u nás najdete

Profesionální ošetření, viditelné zlepšení pleti už po prvním ošetření, klid, pohodu, celkové uvolnění a relax, individuální přístup, poradenství.

Kosmetika se kterou pracuji je přírodní a velice dobře snášena. Jsou zde použity nejmodernější technologie, které se v kosmetice používají. Je zde na výběr z mnoha kosmetických řad a dá se aplikovat hodně individuálně, pro každou konkrétní pleť a mám s ní výborné zkušenosti a výsledky. Je určená jak k profesionálnímu ošetření ve studiu, tak jsou k dispozici i přípravky k domácímu použití.

K nejnovějšímu ošetření patří frakční radiofrekvence, která se řadí v současné době mezi nejvýraznější neinvazivní liftingové, omlazující přístrojové aplikace. Efektem této metody je omlazení a zpevnění pokožky, vyhlazení vrásek, odstranění pigmentových skvrn, jizev po akné.

Provádím i ultrazvukové hloubkové čištění, které patří v dnešní době k hodně oblíbeným a účinným aplikacím. Hloubkové čištění je šetrné, bezbolestné a je efektivní. Ultrazvukové vlny také provádí exfoliaci  a vyhlazovaní vrásek  - působí biostimulačně, aktivuje metabolismus v pleti, zapracuje do hloubky pokožky aktivní látky, séra a masky.

V současné době je také hodně vyhledávaný chemický peeling. Ten provádím v různé intenzitě, podle účelu. Má krásné výsledky v omlazující kůře -  vyhlazuje vrásky, je úspěšný i v bělení pigmentových skvrn a zjemňuje pokožku.

Chemický peeling je velice vhodný a učinný i v ošetření aknózní pleti.

Pokud se rozhodnete navštívit moje studio, ráda Vám poradím a představím své služby podrobněji.


Fotogalerie neobsahuje žádnou fotku.

Naše služby

Kontaktujte nás

Studio H

Rejskova 3081/30

79601 Prostějov

E hondrejova@seznam.cz

T +420 602 954 806

Napište nám

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel dvacet a pět 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (Informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).

Facebook